• Oferty pracy

Specjalista ds. SEO - Pozycjonowanie sklepu internetowego

Wymagania:

  • praktyczna wiedza w zakresie SEO,
  • znajomości najnowszych trendów w pozycjonowaniu,
  • umiejętność optymalizacji stron internetowych,
  • doświadczenie poparte sukcesami w pozycjonowaniu,
  • umiejętność pracy w zespole.

Zakres obowiązków:

  • tworzenie unikalnych tekstów w pozycjonowaniu,
  • monitoring i optymalizacja prowadzonych kampanii,
  • skuteczne pozycjonowanie stron,
  • analiza i raportowanie pozycji słów kluczowych w Google,
  • planowanie i realizacja kampanii reklamowych Google AdWords,
  • planowanie i realizacja kampanii reklamowych Facebook Ads,
  • korekta i działania na rzecz poprawy pozycjonowania,
  • poszukiwanie i wdrażanie nowych rozwiązań z zakresu pozycjonowania.

Mile widziane:

  • znajomość sklepu SKY-SHOP,
  • doświadczenie w obsłudze sklepu internetowego.

Oferujemy:

  • praca na pełny etat, poniedziałek - piątek (9:00 - 17:00),
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • miłą atmosferę pracy,
  • interesującą pracę w młodym zespole.

Administrator sklepu internetowego

Wymagania:

  • praktyczna wiedza w zakresie zarządzania sklepem internetowym,
  • podstawy PHP, MYSQL, HTML, CSS,
  • podstawowa znajomość SQL,
  • doświadczenie przy pracy z plikami XML,
  • znajomość systemu Windows i pakietu MS Office (w szczególności EXCEL),
  • nastawienie na poszukiwanie rozwiązań i usprawnień,
  • znajomość wybranego programu graficznego do obróbki zdjęć i tworzenia grafik reklamowych,
  • dobra organizacja czasu pracy własnej i członków zespołu.

  • weryfikowanie poprawności danych z plików produktowych,
  • integrowanie ofert sklepowych,
  • wstępna analiza błędów,
  • wsparcie techniczne,
  • praca nad usprawnieniem procesów integracji,
  • obsługa sklepu internetowego,
  • praca z dużymi bazami danych oraz ich aktualizacja.

  • doświadczenie w obsłudze sklepu internetowego,
  • mile widziana komunikacja w języku angielskim.

Oferujemy:

Osoby zainteresowane powyższymi ofertami prosimy o przesłanie CV (ze zdjęciem).

W treści CV p rosimy o dopisanie następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzan ie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (z godnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)”
Zastrzegamy sobie prawo do udzielania odpowiedzi wyłącznie na wybrane oferty.